Zavolajte nam +421908666419

Zavrieť (x)

Zoznam produktov podľa značky AgrokarpatyPlavnica

Naša spoločnosť vznikla v roku 1993. Našou hlavnou činnosťou je pestovanie liečivých rastlín v oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. Horský región okresu Stará Ľubovňa patrí medzi ekologicky čisté oblasti, vhodné pre pestovanie ekologických poľnohospodárskych produktov.

Naša spoločnosť vznikla v roku 1993. Našou hlavnou činnosťou je pestovanie liečivých rastlín v oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. Horský región okresu Stará Ľubovňa patrí medzi ekologicky čisté oblasti, vhodné pre pestovanie ekologických poľnohospodárskych produktov.

V súčasnosti sme najväčším pestovateľom liečivých rastlín na Slovensku a patríme medzi najväčších pestovateľov liečivých rastlín v Európe.

“Z poľa priamo na stôl”

Okrem pestovania liečivých rastlín sa venujeme aj kompletnému výrobnému procesu. Vypestované liečivé rastliny idu do našich sušiarni. Po vysušení nasledujú rezárne a miešiarne, kde vznikajú čajové zmesi. Poslednou zastávkou sú baliarne, v ktorých vzniká samotný produkt. Na distribúciu produktov do predajní mame vlastnú logistickú sieť.

Ospravedlňujem sa za nepríjemnosť.

Znova vyhľadajte, čo hľadáte